Aktualności Dodano: 17 września 2021

Koncert "Droga do Nieba"

Data rozpoczęcia: 2021-10-02 20:30
Data zakonczenia: 2021-10-02 22:00

W sobotę, 2 października 2021 r., o godz. 20:30 - Miejska Biblioteka Publiczna w Lesznie serdecznie zaprasza do Biblioteki Ratuszowej na koncert zespołu Droga do Nieba. Bilety w cenie 20 zł, do nabycia w Bibliotece Ratuszowej.

Zespół Droga do Nieba pisze o sobie tak:

"Grupa jest kontynuacją twórczości "Niebieskiej Sowy", a zarazem reanimacją formacji, która działała w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Z oryginalnego składu Drogi do Nieba pozostali: Dariusz Kociołek (bębny i wokal) i Lech Niedżwiedziński (gitara). Do niedawna występował z nami Michał Wlekły (gitara basowa), zastąpiony na początku roku (2019) przez Roberta Szukałę. W tym samym czasie do zespołu dołączył drugi gitarzysta - Arkadiusz Gołaszewski. Repertuar zespołu opiera się głównie na kompozycjach własnych, ale nie stronimy również od coverów. Muzyka rockowa i bluesowa pomieszana z leszczyńskimi nastrojami to opis stylu naszego zespołu. A jeżeli kogoś zmyli nazwa, to stanowczo mówimy: NIE JESTEŚMY MINISTRANTAMI".


Ilość miejsc ograniczona w związku z reżimem sanitarnym. Istnieje możliwosć wcześniejszej, nieodpłatnej rezerwacji stolika. Do limitu miejsc nie wlicza się osób zaszczepionych pełną dawką szczepionki przeciwko COVID - 19.