Aktualności Dodano: 21 października 2021

"Żywe Książki" w Bibliotece Ratuszowej

Data rozpoczęcia: 2021-10-21

Spotkanie z "Żywymi Książkami" już za nami. Nasi goście - Jerzy Górski, Ewa Gano, Adam Skórnicki, Łukasz Borowiak i Hanna Hendrysiak dzielili się doświadczeniami i odpowiadali na pytania wszystkich przybyłych do Biblioteki Ratuszowej. Była to wspaniała okazja do porozmawiania z ludźmi na co dzień nieosiągalnymi. Podczas rozmów (nie)kontrolowanych poruszanych było wiele tematów, od bezdomności, dzieciństwie i dorastaniu z głuchymi rodzicami przez walkę z uzależnieniami i zarządzaniu miastem po blaski i cienie kariery sportowej. Tym bardziej cieszymy się, że wyszliśmy na przeciw oczekiwaniom naszych Czytelników i stworzyliśmy przestrzeń do rozmów bez granic.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021- 2025.