Między wierszami – dofinansowano ze środków MKiDN pochodzących z funduszu promocji kultury

Zobacz

Wystawa prezentująca sylwetki prelegentów, krytyków literackich, biografów i znawców twórczości m.in. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Juliana Przybosia, Jana Lechonia, Kazimierza Wierzyńskiego, Cypriana Kamila Norwida, Zbigniewa Herberta czy Stanisława Grochowiaka. Jest ona podsumowaniem serii spotkań w Bibliotece Ratuszowej, podczas których w kawiarnianym klimacie można było wysłuchać pełnych anegdot i ciekawostek rozmów o poetach, które przybliżyły ich sylwetki naszym słuchaczom.

Kobieta i mężczyzna siedzą na kanapie, mężczyzna mówi coś do mikrofonu gestykulując Wokalistka śpiewa na tle regału z książkami, stojący za nią mężczyzna gra na gitarze Mężczyzna i kobieta siedzą na kanapie, mężczyzna mówi do mikrofonu Mężczyzna i kobieta siedzą przy stole, trzymają mikrofony Dwóch mężczyzn siedzi na kanapie i odgrywa scenkę przy pomocy kukiełek Kobieta i mężczyzna siedzą przy stole, rozmawiają trzymając mikrofon Kobieta i mężczyzna siedzą na kanapie, mężczyzna mówi coś do mikrofonu gestykulując Kobieta i mężczyzna uśmiechają się siedząc na kanapie i trzymając mikrofon Dwóch mężczyzn siedzi przy stole, jeden mówi do mikrofonu, drugi patrzy na niego i słucha

Projekt pn. Między Wierszami został dofinansowany w ramach Programu Promocja Czytelnictwa ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.