Aktualności Dodano: 19 czerwca 2024

Godzina z książką: Książką w ekran!

Data rozpoczęcia: 2024-06-28 10:00
Data zakonczenia: 2024-06-28

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie i Rodzicielska Grupa Wsparcia MAMYdzieci zapraszają na kolejne inspirujące spotkanie pod hasłem: Godzina z książką!  W tym miesiącu spotykamy się 28 czerwca, a temat spotkania prowokacyjny: Książką w ekran! Zaczynamy o 10:00. Wstęp wolny. 

Przypomnijmy, spotkania Godzina z książką to nowy cykl dla rodziców, dzieci, dziadków poświęcony wspólnemu spędzaniu czasu z książką. Spotykamy się w ostatnie piątki miesiąca na kolorowej wykładzinie Wypożyczalni dla dzieci Leszczyńskiej Galerii Książki. 

- Będzie czytane, gadane i rysowane, coś dla małego i dużego czytelnika. To kolejna okazja, by się spotkać i miło spędzić czas, razem - zapowiada Marcelina Naskręt, założycielka MAMYdzieci.

Uspokajamy, w ostatni piątek czerwca nie będziemy niczym rzucać. Wręcz przeciwnie - porozmawiamy. 

- Będzie gorąco (...) i to nie tylko za sprawą upału - ale spokojnie, na ratunek przybędzie niezastąpiony Strażak Sam. Przekonamy się, czy wolimy go na papierze czy może na ekranie? Razem nauczymy się gasić różne pożary - zapowiada Naskręt. 

Reszta niech będzie małą tajemnica. Dość powiedzieć, że strażackie  syreny tego ranka na pewno zawyją nie raz. Spodziewamy się bowiem dość niezwykłego gościa - Straży książkowej! Eoeo!