Aktualności Dodano: 25 stycznia 2022

Skrzynka Ryżu zagra w Bibliotece Ratuszowej

Data rozpoczęcia: 2022-02-13 17:00
Data zakonczenia: 2022-02-13 18:30

Skrzynka Ryżu zagra w niedzielę 13 lutego 2022 r. w Bibliotece Ratuszowej! Serdecznie zapraszamy na sporą dawkę dobrej muzyki - zaczynamy o godz. 17:00. Bilety w cenie 20zł do nabycia w Bibliotece Ratuszowej.

Skrzynka Ryżu to wydarzenia, utwory, aranżacje, których wspólnym mianownikiem zawsze była i jest Przyjaźń. To grupa ludzi, którzy spotykają się rzadko, ale zawsze z czystej, dziecięcej radości, że mogą to robić. Kiedyś mieli ambicje i plany, chcieli koniecznie wydać płytę, a może i pojechać w trasę. Obecnie mają życia, w których im dobrze, uwielbiają pić razem kawę, jeść słodycze i mieć czas. Zupełnie im to wystarcza.

Z tej mieszanki osób i charakterów powstają znane wszystkim utwory, które mają poruszyć duszę, rzadziej ciało.

Z tej mieszanki powstała grupa ludzi, którzy bardzo lubią spędzać ze sobą czas. I słychać to w ich aranżacjach.

Przez 10 lat w Skrzynce Ryżu zostało to, co naprawdę ważne - pełne uważności i wdzięczności szczęście z każdego zagranego wspólnie dźwięku.

Skrzynkę Ryżu tworzą Karolina Partyka, Piotr Dzieszko, Adaś Konieczny, Błażej Drgas oraz Mikołaj Lisowski.

Ilość miejsc ograniczona.

Do limitu miejsc nie wlicza się osób zaszczepionych pełną dawką szczepionki przeciwko COVID - 19.