Aktualności Dodano: 10 czerwca 2024

Warsztaty artystyczne - Dizajn

Data rozpoczęcia: 2024-06-29
Data zakonczenia: 2024-06-30

Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie serdecznie zaprasza do LGK na weekendowe warsztaty artystyczne Dizajn. Spotykamy się w soboty i niedziele. W tym miesiącu po raz ostatni 29 i 30 czerwca. Będziemy tworzyć filcowane na sucho zabawki (dzieci) i uczyć się haftu by samodzielnie wykonać serwetki (13+). Gotowi na nowe umiejętności? Wstęp wolny!

To kolejna odsłona serii B.A.R.W.Y literatury, czyli po prostu - *Bezkonkurencyjne Artystyczne i Rewelacyjne WarsztatY łączące zabawę ze sztuką. Projektujemy na nich i tworzymy przedmioty codziennego użytku. Jeśli więc macie ochotę ozdobić otaczający Was świat i nauczyć się czegoś nowego - serdecznie zapraszamy. Tu nie ma ładnych i brzydkich prac - tylko doskonałe, bo nasze własne! Najważniejsza jest sama radość tworzenia!

Aktywne ręce, to aktywny mózg, a co za tym idzie lepsza pamięć, dłuższa sprawność, lepsza samoocena i po prostu - radość. Doskonale wpływa to na dzieci, dorosłych i osoby starsze. To po prostu dobre dla wszystkich!

W czerwcu z dziećmi wracamy do techniki filcowania wełny na sucho. Gorąco zapraszamy te, które już to kiedyś trenowały, ale też wszystkie, które chcą się tego nauczyć. Będziemy samodzielnie tworzyć zabawki. Z młodzieżą i dorosłymi skupimy się za to na niesłusznie zapomnianej sztuce haftu. Gwarantujemy wszystkie potrzebne do wykonania prac materiały. Zajęcia prowadzi Iryna Solntseva. 

Dzieci zapraszamy na godzinę 12:00 a młodzież i dorosłych, czyli osoby 13+ na godzinę 15:00. Spotykamy się  w soboty i niedziele.

Widzimy się w Leszczyńskiej Galerii Książki!