Aktualności Dodano: 13 Lipca 2024

Warsztaty artystyczne Dizajn

Data rozpoczęcia: 2024-07-13
Data zakonczenia: 2024-07-13

Nieodparta potrzeba tworzenia? Miejska Biblioteka Publiczna im. Stanisława Grochowiaka w Lesznie serdecznie zaprasza do LGK na weekendowe warsztaty artystyczne Dizajn. Spotykamy się w soboty i niedziele. W lipcu: 13.i 14. oraz 27. i 28.  Będziemy tworzyć i wyszywać poduszeczki do igieł (dorośli) i składać koralikowe naszyjniki i bransoletki (dorośli i dzieci). Gotowi na nowe umiejętności? Wstęp wolny!

To kolejna odsłona serii B.A.R.W.Y literatury, czyli po prostu - *Bezkonkurencyjne Artystyczne i Rewelacyjne WarsztatY łączące zabawę ze sztuką. Projektujemy na nich i tworzymy przedmioty codziennego użytku. Jeśli więc macie ochotę ozdobić otaczający Was świat i nauczyć się czegoś nowego - serdecznie zapraszamy. Tu nie ma ładnych i brzydkich prac - tylko doskonałe, bo nasze własne! Najważniejsza jest sama radość tworzenia!

Aktywne ręce, to aktywny mózg, a co za tym idzie lepsza pamięć, dłuższa sprawność, lepsza samoocena i po prostu - radość. Doskonale wpływa to na dzieci, dorosłych i osoby starsze. To po prostu dobre dla wszystkich!

W weekend 13 i 14 lipca lipca z dziećmi  zabierzemy się za ozdabianie sobie lub najbliższych. Będziemy składać i wiązać koralikowe bransoletki. Dorosłych i młodzież zapraszamy do wykorzystania zdobytych już umiejętności wyszywania. Będziemy tworzyć poduszeczki na igły. Będzie też można przymierzyć się do plecenia bransoletek. W weekend 27 i 28 lipca obie grupy zajmą się przygotowywaniem koralikowych bransoletek (dzieci) i naszyjników (dorośli). Jeśli chcemy, by była ona w naszym ulubionym kolorze, warto przynieść takie koraliki. Zajęcia prowadzi Iryna Solntseva. 

Dzieci zapraszamy na godzinę 12:00 a młodzież i dorosłych, czyli osoby 13+ na godzinę 15:00. 

Do zobaczenia w Leszczyńskiej Galerii Książki!